KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9794252
nr 979 4252
Blandteknik
signerad Y L, The Danser, motivet: 37x23
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 september 2015
kl 20:06:00
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr